MÖBLER / Bord / Slagbord 7539018
nr 753 9018
Slagbord
Sent 1800-tal
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
750 kr
måndag 16 april 2012
kl 17:08:59
350 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr